BP/FRN-R-35
Tuote-esittely
Osa numero: BP/FRN-R-35
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FUSE CARTRIDGE 35A 250VAC/125VDC
lomakkeissa: BP/FRN-R-35.pdf
  • Viesti
BP/FRN-R-35: n tekniset tiedot
Osa numero BP/FRN-R-35 Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FUSE CARTRIDGE 35A 250VAC/125VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5417 pcs Tietolomake BP/FRN-R-35.pdf
Voltage Rating - DC 125V Voltage Rating - AC 250V
Koko / Dimension 0.810" Dia x 3.00" L (20.57mm x 76.20mm) Sarja Fusetron™ FRN
Vasteaika Slow Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Cartridge, Non-Standard Muut nimet BP-FRN-R-35
sulake Tyyppi Cartridge ominaisuudet -
Nykyinen arvostelu 35A luokka RK5
Liittyvät tuotteet
BP/FRN-R-60
BP/FRN-R-60
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CARTRIDGE 60A 250VAC/125VDC