CTX10-10-52LP-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX10-10-52LP-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CTX10-10-52LP-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 16.9A 5.1 MOHM TH
lomakkeissa: CTX10-10-52LP-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
36 pcs
  • Viesti
CTX10-10-52LP-R: n tekniset tiedot
Osa numero CTX10-10-52LP-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 10UH 16.9A 5.1 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14252 pcs Tietolomake CTX10-10-52LP-R.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.339" Dia (34.00mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 513-1723
CTX10-10-52LP-R-ND
CTX101052LPR
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.843" (21.40mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Unshielded Toroidal Inductor 16.9A 5.1 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 5.1 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 16.9A Nykyinen - värikylläisyys 20.9A