CTX10-2-52-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX10-2-52-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CTX10-2-52-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 4.7A 18.3 MOHM TH
lomakkeissa: CTX10-2-52-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
CTX10-2-52-R: n tekniset tiedot
Osa numero CTX10-2-52-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 10UH 4.7A 18.3 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 30249 pcs Tietolomake CTX10-2-52-R.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.500" Dia x 0.307" W (12.70mm x 7.80mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 513-1676
CTX10-2-52
CTX10-2-52-ND
CTX10-2-52-R-ND
CTX10252R
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Unshielded Toroidal Inductor 4.7A 18.3 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 18.3 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4.7A Nykyinen - värikylläisyys 4.5A