CTX10-2-52M-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
CTX10-2-52M-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CTX10-2-52M-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 4.7A 18.3 MOHM TH
lomakkeissa: CTX10-2-52M-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
253 pcs
  • Viesti
CTX10-2-52M-R: n tekniset tiedot
Osa numero CTX10-2-52M-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 10UH 4.7A 18.3 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34373 pcs Tietolomake CTX10-2-52M-R.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.535" L x 0.449" W (13.60mm x 11.40mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet CTX10-2-52M
CTX10-2-52M-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.461" (11.70mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Unshielded Toroidal Inductor 4.7A 18.3 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 18.3 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4.7A Nykyinen - värikylläisyys 4.5A