CTX32CT-220-R
Tuote-esittely
Osa numero: CTX32CT-220-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 210MA 1.15 OHM
lomakkeissa: CTX32CT-220-R.pdf
  • Viesti
CTX32CT-220-R: n tekniset tiedot
Osa numero CTX32CT-220-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 22UH 210MA 1.15 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4782 pcs Tietolomake CTX32CT-220-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210
Arvioinnit - Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet CTX32CT-220
CTX32CT-220-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ceramic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.52MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm) Taajuus - Self Resonant 21MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Wirewound Inductor 210mA 1.15 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.15 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 210mA Nykyinen - värikylläisyys -