CTX32CT-470-R
Tuote-esittely
Osa numero: CTX32CT-470-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 150MA 2.25 OHM
lomakkeissa: CTX32CT-470-R.pdf
  • Viesti
CTX32CT-470-R: n tekniset tiedot
Osa numero CTX32CT-470-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 47UH 150MA 2.25 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5355 pcs Tietolomake CTX32CT-470-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210
Arvioinnit - Q @ Freq 15 @ 2.52MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet CTX32CT-470
CTX32CT-470-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ceramic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.52MHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm) Taajuus - Self Resonant 14MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 2.25 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 2.25 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 150mA Nykyinen - värikylläisyys -