CTX32T-1R8-R
Tuote-esittely
Osa numero: CTX32T-1R8-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.8UH 350MA 900 MOHM
lomakkeissa: CTX32T-1R8-R.pdf
  • Viesti
CTX32T-1R8-R: n tekniset tiedot
Osa numero CTX32T-1R8-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.8UH 350MA 900 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3537 pcs Tietolomake CTX32T-1R8-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet CTX32T-1R8
CTX32T-1R8-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ceramic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.96MHz induktanssi 1.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm) Taajuus - Self Resonant 80MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 900 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 350mA Nykyinen - värikylläisyys -