CTX32T-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CTX32T-220-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 110MA 3.7 OHM SMD
lomakkeissa: CTX32T-220-R.pdf
  • Viesti
CTX32T-220-R: n tekniset tiedot
Osa numero CTX32T-220-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 22UH 110MA 3.7 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4258 pcs Tietolomake CTX32T-220-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
suojaus Unshielded Sarja 1210
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Muut nimet CTX32T-220
CTX32T-220-ND
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ceramic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.52MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.087" (2.20mm) Taajuus - Self Resonant 25MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Wirewound Inductor 110mA 3.7 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 110mA Nykyinen - värikylläisyys -