CTX50-10-52LP-R
Tuote-esittely
Osa numero: CTX50-10-52LP-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 50UH 13.9A 12.4 MOHM
lomakkeissa: CTX50-10-52LP-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
16 pcs
  • Viesti
CTX50-10-52LP-R: n tekniset tiedot
Osa numero CTX50-10-52LP-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 50UH 13.9A 12.4 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8575 pcs Tietolomake CTX50-10-52LP-R.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.870" Dia (47.50mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 50µH Korkeus - Istuva (Max) 0.839" (21.30mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 50µH Unshielded Toroidal Inductor 13.9A 12.4 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 12.4 mOhm Max Nykyinen arvostelu 13.9A
Nykyinen - värikylläisyys 12.7A