CTX50-2-52M-R
Tuote-esittely
Osa numero: CTX50-2-52M-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 50UH 4.9A 32.6 MOHM TH
lomakkeissa: CTX50-2-52M-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
112 pcs
  • Viesti
CTX50-2-52M-R: n tekniset tiedot
Osa numero CTX50-2-52M-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 50UH 4.9A 32.6 MOHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 23664 pcs Tietolomake CTX50-2-52M-R.pdf
Tyyppi Toroidal Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 1.220" L x 0.630" W (31.00mm x 16.00mm)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 283-4346
CTX50-2-52M
CTX50-2-52M-ND
CTX50-2-52M-R-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 50µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.925" (23.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 50µH Unshielded Toroidal Inductor 4.9A 32.6 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 32.6 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4.9A Nykyinen - värikylläisyys 4.9A