DR1030-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR1030-330-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR1030-330-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 1.6A 136.3 MOHM
lomakkeissa: DR1030-330-R.pdf
  • Viesti
DR1030-330-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR1030-330-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 33UH 1.6A 136.3 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 105044 pcs Tietolomake DR1030-330-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Muut nimet 513-1331-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 33µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.6A 136.3 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 136.3 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.6A Nykyinen - värikylläisyys 1.81A