DR1030-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR1030-220-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR1030-220-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 1.8A 114.6 MOHM
lomakkeissa: DR1030-220-R.pdf
  • Viesti
DR1030-220-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR1030-220-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.8A 114.6 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 113217 pcs Tietolomake DR1030-220-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
Muut nimet 513-1329-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Wirewound Inductor 1.8A 114.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 114.6 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.8A Nykyinen - värikylläisyys 2.19A