DR1040-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR1040-100-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR1040-100-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 3.8A 35 MOHM SMD
lomakkeissa: DR1040-100-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
850 pcs
1700 pcs
2550 pcs
  • Viesti
DR1040-100-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR1040-100-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 10UH 3.8A 35 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 147299 pcs Tietolomake DR1040-100-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
suojaus Shielded Sarja DR1040
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1399-2
DR1040100R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.157" (4.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Shielded Wirewound Inductor 3.8A 35 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 35 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 3.8A Nykyinen - värikylläisyys 4.4A