DR1040-101-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR1040-101-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR1040-101-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 1.25A 304 MOHM
lomakkeissa: DR1040-101-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
DR1040-101-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR1040-101-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 100UH 1.25A 304 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62857 pcs Tietolomake DR1040-101-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
suojaus Shielded Sarja DR1040
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1406-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 100µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.157" (4.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Wirewound Inductor 1.25A 304 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 304 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.25A Nykyinen - värikylläisyys 1.35A