DR125-681-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR125-681-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR125-681-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680UH 700MA 1.1 OHM
lomakkeissa: DR125-681-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Viesti
DR125-681-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR125-681-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 680UH 700MA 1.1 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 102418 pcs Tietolomake DR125-681-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4064-2
DR125-681
DR125-681-ND
DR125-681-R-ND
DR125681R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 680µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 680µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 1.1 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm
Nykyinen arvostelu 700mA Nykyinen - värikylläisyys 850mA