DR125-R47-R
EatonEaton
DR125-R47-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR125-R47-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 17.6A 1.8 MOHM
lomakkeissa: DR125-R47-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
DR125-R47-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR125-R47-R Valmistaja Eaton
Kuvaus FIXED IND 470NH 17.6A 1.8 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 43239 pcs Tietolomake DR125-R47-R.pdf
Jännite - Breakdown - Käyttö Shielded
Tyyppi Wirewound Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Sarja DR RoHS-tila Digi-Reel®
Arvioinnit - Polarisaatio Nonstandard
Muut nimet 283-4065-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DR125-R47-R Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm)
Laitteiston tyyppi 470nH Taajuus - Testi -
Taajuus - Self Resonant 1.8 mOhm Laajennettu kuvaus 470nH Shielded Wirewound Inductor 17.6A 1.8 mOhm Nonstandard
ESR (Equivalent Series Resistance) ±20% Halkaisija - Olkapää -
Kuvaus FIXED IND 470NH 17.6A 1.8 MOHM Viiveaika 100kHz
DC Resistance (DCR) 33A Nykyinen arvostelu 17.6A