DR127-470-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-470-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR127-470-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 2.95A 71.9 MOHM
lomakkeissa: DR127-470-R.pdf
  • Viesti
DR127-470-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR127-470-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 47UH 2.95A 71.9 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 49362 pcs Tietolomake DR127-470-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1050-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Shielded Wirewound Inductor 2.95A 71.9 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 71.9 mOhm
Nykyinen arvostelu 2.95A Nykyinen - värikylläisyys 5.28A