DR127-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-4R7-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR127-4R7-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 8.25A 9.17 MOHM
lomakkeissa: DR127-4R7-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
350 pcs
700 pcs
1050 pcs
3500 pcs
  • Viesti
DR127-4R7-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR127-4R7-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 8.25A 9.17 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 99936 pcs Tietolomake DR127-4R7-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1222-2
DR1274R7R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 4.7µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 8.25A 9.17 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 9.17 mOhm
Nykyinen arvostelu 8.25A Nykyinen - värikylläisyys 16.5A