DR127-6R8-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR127-6R8-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR127-6R8-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 7.34A 11.6 MOHM
lomakkeissa: DR127-6R8-R.pdf
  • Viesti
DR127-6R8-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR127-6R8-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 7.34A 11.6 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53780 pcs Tietolomake DR127-6R8-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1055-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 7.34A 11.6 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 11.6 mOhm
Nykyinen arvostelu 7.34A Nykyinen - värikylläisyys 13.3A