DR73-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR73-1R0-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR73-1R0-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 5.28A 10.2 MOHM
lomakkeissa: DR73-1R0-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1350 pcs
2700 pcs
  • Viesti
DR73-1R0-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR73-1R0-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1UH 5.28A 10.2 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 223308 pcs Tietolomake DR73-1R0-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
suojaus Shielded Sarja DR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1130-2
DR73-1R0
DR73-1R0-ND
DR731R0R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.55mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Shielded Wirewound Inductor 5.28A 10.2 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 10.2 mOhm
Nykyinen arvostelu 5.28A Nykyinen - värikylläisyys 7.97A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DR73-2R2-R
DR73-2R2-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 4.15A 16.5 MOHM
Varastossa: 206148 pcs
ladata: DR73-2R2-R.pdf
RFQ
DR7111
DR7111
valmistajat: Crydom
Kuvaus: SSR RELAY SPST-NO 16A 48-660V