DR73-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DR73-1R5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DR73-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 4.67A 13 MOHM
lomakkeissa: DR73-1R5-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
DR73-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero DR73-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 4.67A 13 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 93383 pcs Tietolomake DR73-1R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
suojaus Shielded Sarja DR
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1132-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.55mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 4.67A 13 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 13 mOhm
Nykyinen arvostelu 4.67A Nykyinen - värikylläisyys 6.52A