DRA124-102-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA124-102-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRA124-102-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1MH 380MA 2.94 OHM SMD
lomakkeissa: DRA124-102-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
DRA124-102-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRA124-102-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1MH 380MA 2.94 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 25485 pcs Tietolomake DRA124-102-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DRA
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-3550-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 165°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1mH
Korkeus - Istuva (Max) 0.177" (4.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1mH Shielded Wirewound Inductor 380mA 2.94 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 2.94 Ohm
Nykyinen arvostelu 380mA Nykyinen - värikylläisyys 629mA