DRA124-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA124-1R5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRA124-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 9.36A 4.9 MOHM
lomakkeissa: DRA124-1R5-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
  • Viesti
DRA124-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRA124-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 9.36A 4.9 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 64070 pcs Tietolomake DRA124-1R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DRA
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-3553-2
DRA124-1R5-R-ND
DRA1241R5R
Käyttölämpötila -40°C ~ 165°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1.5µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.177" (4.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 9.36A 4.9 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.9 mOhm
Nykyinen arvostelu 9.36A Nykyinen - värikylläisyys 17.11A