DRA124-3R3-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA124-3R3-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRA124-3R3-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 6.94A 9 MOHM SMD
lomakkeissa: DRA124-3R3-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
DRA124-3R3-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRA124-3R3-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 6.94A 9 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29602 pcs Tietolomake DRA124-3R3-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DRA
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-3558-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 165°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.177" (4.50mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 6.94A 9 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 9 mOhm
Nykyinen arvostelu 6.94A Nykyinen - värikylläisyys 11.85A