DRA125-102-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA125-102-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRA125-102-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1MH 552MA 1.78 OHM SMD
lomakkeissa: DRA125-102-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Viesti
DRA125-102-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRA125-102-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1MH 552MA 1.78 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53545 pcs Tietolomake DRA125-102-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DRA
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-3568-2
DRA125-102-R-ND
DRA125102R
Käyttölämpötila -40°C ~ 165°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1mH
Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1mH Shielded Wirewound Inductor 552mA 1.78 Ohm Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.78 Ohm
Nykyinen arvostelu 552mA Nykyinen - värikylläisyys 695mA