DRA125-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA125-150-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRA125-150-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15UH 4.45A 27 MOHM SMD
lomakkeissa: DRA125-150-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
DRA125-150-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRA125-150-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 15UH 4.45A 27 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29002 pcs Tietolomake DRA125-150-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DRA
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-3569-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 165°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 15µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Shielded Wirewound Inductor 4.45A 27 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 27 mOhm
Nykyinen arvostelu 4.45A Nykyinen - värikylläisyys 5.72A