DRA125-680-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA125-680-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRA125-680-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 68UH 2.125A 120 MOHM
lomakkeissa: DRA125-680-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
DRA125-680-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRA125-680-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 68UH 2.125A 120 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 35647 pcs Tietolomake DRA125-680-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DRA
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-3579-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 165°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 68µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 68µH Shielded Wirewound Inductor 2.125A 120 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 120 mOhm
Nykyinen arvostelu 2.125A Nykyinen - värikylläisyys 2.635A