DRA125-471-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA125-471-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRA125-471-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470UH 826MA 790 MOHM
lomakkeissa: DRA125-471-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
DRA125-471-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRA125-471-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 470UH 826MA 790 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 59031 pcs Tietolomake DRA125-471-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DRA
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 165°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 470µH Korkeus - Istuva (Max) 0.236" (6.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 470µH Shielded Wirewound Inductor 826mA 790 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 790 mOhm Nykyinen arvostelu 826mA
Nykyinen - värikylläisyys 1.006A