DRA73-1R0-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA73-1R0-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRA73-1R0-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1UH 6.5A 6.7 MOHM SMD
lomakkeissa: DRA73-1R0-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1350 pcs
2700 pcs
  • Viesti
DRA73-1R0-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRA73-1R0-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1UH 6.5A 6.7 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76962 pcs Tietolomake DRA73-1R0-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
suojaus Shielded Sarja DRA
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-3608-2
DRA73-1R0-R-ND
DRA731R0R
Käyttölämpötila -40°C ~ 165°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 1µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.55mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Shielded Wirewound Inductor 6.5A 6.7 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 6.7 mOhm
Nykyinen arvostelu 6.5A Nykyinen - värikylläisyys 8.22A