DRA73-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA73-1R5-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRA73-1R5-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.5UH 5.39A 9.7 MOHM
lomakkeissa: DRA73-1R5-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1350 pcs
  • Viesti
DRA73-1R5-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRA73-1R5-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 1.5UH 5.39A 9.7 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 91188 pcs Tietolomake DRA73-1R5-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
suojaus Shielded Sarja DRA
Arvioinnit AEC-Q200 Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 165°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 1.5µH Korkeus - Istuva (Max) 0.140" (3.55mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 5.39A 9.7 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9.7 mOhm Nykyinen arvostelu 5.39A
Nykyinen - värikylläisyys 6.73A