DRQ125-8R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRQ125-8R2-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRQ125-8R2-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 8.048UH SMD
lomakkeissa: DRQ125-8R2-R.pdf
  • Viesti
DRQ125-8R2-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRQ125-8R2-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 8.048UH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 86963 pcs Tietolomake DRQ125-8R2-R.pdf
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DRQ
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 513-1288-2
DRQ125-8R2
DRQ125-8R2-ND
DRQ125-8R2-R-ND
DRQ125-8R2R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä kelat 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssi - kytketty sarjaan 32.19µH
Induktanssi - kytketty rinnakkain 8.048µH Korkeus 0.236" (6.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Shielded 2 Coil Inductor Array 32.19µH Inductance - Connected in Series 8.048µH Inductance - Connected in Parallel 17.6 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 5.54A Nonstandard DC-vastus (DCR) - sarja 70.5 mOhm
DC-vastus (DCR) - rinnakkainen 17.6 mOhm Nykyinen saturaatio - sarja 3.93A
Nykyinen kylläisyys - rinnakkain 7.86A Virta-arvo - sarja 2.77A
Nykyinen Rating - Parallel 5.54A