DRQ125-820-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRQ125-820-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DRQ125-820-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 86.89UH SMD
lomakkeissa: DRQ125-820-R.pdf
  • Viesti
DRQ125-820-R: n tekniset tiedot
Osa numero DRQ125-820-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus INDUCT ARRAY 2 COIL 86.89UH SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 103486 pcs Tietolomake DRQ125-820-R.pdf
Toleranssi ±20% Koko / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
suojaus Shielded Sarja DRQ
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 513-1295-2
DRQ125-820
DRQ125-820-ND
DRQ125-820-R-ND
DRQ125-820R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä kelat 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssi - kytketty sarjaan 347.6µH
Induktanssi - kytketty rinnakkain 86.89µH Korkeus 0.236" (6.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Shielded 2 Coil Inductor Array 347.6µH Inductance - Connected in Series 86.89µH Inductance - Connected in Parallel 128 mOhm DC Resistance (DCR) - Parallel 2.05A Nonstandard DC-vastus (DCR) - sarja 515 mOhm
DC-vastus (DCR) - rinnakkainen 128 mOhm Nykyinen saturaatio - sarja 1.2A
Nykyinen kylläisyys - rinnakkain 2.39A Virta-arvo - sarja 1.03A
Nykyinen Rating - Parallel 2.05A