FP1005R3-R15-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1005R3-R15-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1005R3-R15-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150NH 45A 0.55 MOHM
lomakkeissa: FP1005R3-R15-R.pdf
  • Viesti
FP1005R3-R15-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1005R3-R15-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 150NH 45A 0.55 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 120526 pcs Tietolomake FP1005R3-R15-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm)
Muut nimet 513-1578-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 150nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.195" (4.95mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Unshielded Wirewound Inductor 45A 0.55 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.55 mOhm
Nykyinen arvostelu 45A Nykyinen - värikylläisyys 47A