FP1005R4-R12-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1005R4-R12-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120NH
lomakkeissa: FP1005R4-R12-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
950 pcs
  • Viesti
FP1005R4-R12-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1005R4-R12-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 120NH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 101257 pcs Tietolomake FP1005R4-R12-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi -
Koko / Dimension 0.402" L x 0.276" W (10.20mm x 7.00mm) suojaus Unshielded
Sarja FLAT-PAC, FP1005 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 2-SMD Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 120nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.195" (4.95mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 120nH Unshielded Wirewound Inductor 2-SMD DC Resistance (DCR) -