FP1007R1-R30-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1007R1-R30-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1007R1-R30-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 300NH 60A 0.29 MOHM
lomakkeissa: 1.FP1007R1-R30-R.pdf2.FP1007R1-R30-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
700 pcs
1400 pcs
3500 pcs
  • Viesti
FP1007R1-R30-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1007R1-R30-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 300NH 60A 0.29 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 104395 pcs Tietolomake 1.FP1007R1-R30-R.pdf2.FP1007R1-R30-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm)
suojaus Unshielded Sarja FLAT-PAC, FP1007
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 513-1630-2
FP1007R1R30R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 300nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 300nH Unshielded Wirewound Inductor 60A 0.29 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.29 mOhm
Nykyinen arvostelu 60A Nykyinen - värikylläisyys 32A