FP1007R2-R14-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1007R2-R14-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1007R2-R14-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 140NH 51A 0.48 MOHM
lomakkeissa: 1.FP1007R2-R14-R.pdf2.FP1007R2-R14-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
  • Viesti
FP1007R2-R14-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1007R2-R14-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 140NH 51A 0.48 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 92636 pcs Tietolomake 1.FP1007R2-R14-R.pdf2.FP1007R2-R14-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.402" L x 0.307" W (10.20mm x 7.80mm)
suojaus Unshielded Sarja FLAT-PAC, FP1007
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 140nH Korkeus - Istuva (Max) 0.256" (6.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 140nH Unshielded Wirewound Inductor 51A 0.48 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.48 mOhm Nykyinen arvostelu 51A
Nykyinen - värikylläisyys 72A