FP1008-120-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1008-120-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1008-120-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120NH 63A 0.17 MOHM
lomakkeissa: FP1008-120-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
350 pcs
  • Viesti
FP1008-120-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1008-120-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 120NH 63A 0.17 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 83435 pcs Tietolomake FP1008-120-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm)
suojaus Unshielded Sarja FP1008
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 120nH Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 120nH Unshielded Wirewound Inductor 63A 0.17 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm Nykyinen arvostelu 63A