FP1008L1-R150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1008L1-R150-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus IND FLAT PAC, 150NH, 50A,2 PADS,
lomakkeissa: FP1008L1-R150-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
FP1008L1-R150-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1008L1-R150-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus IND FLAT PAC, 150NH, 50A,2 PADS, Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 108183 pcs Tietolomake FP1008L1-R150-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm)
suojaus Unshielded Sarja FP1008
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali - Core Ferrite Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 150nH Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
Taajuus - Self Resonant - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Unshielded Inductor 65A 0.17 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm
Nykyinen arvostelu 65A Nykyinen - värikylläisyys 42A