FP1008R1-R180-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1008R1-R180-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1008R1-R180-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180NH 79A 0.17 MOHM
lomakkeissa: FP1008R1-R180-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
FP1008R1-R180-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1008R1-R180-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 180NH 79A 0.17 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 133115 pcs Tietolomake FP1008R1-R180-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm) suojaus Unshielded
Sarja FP1008 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 283-4618-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 180nH Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 180nH Unshielded Inductor 79A 0.17 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.17 mOhm Nykyinen arvostelu 79A
Nykyinen - värikylläisyys 74A