FP1008R2-R220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1008R2-R220-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1008R2-R220-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220NH 74A 0.18 MOHM
lomakkeissa: FP1008R2-R220-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Viesti
FP1008R2-R220-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1008R2-R220-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 220NH 74A 0.18 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 57338 pcs Tietolomake FP1008R2-R220-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Koko / Dimension 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm) suojaus Unshielded
Sarja FP1008 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 283-4625-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 220nH Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 220nH Unshielded Inductor 74A 0.18 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.18 mOhm Nykyinen arvostelu 74A
Nykyinen - värikylläisyys 56A