FP1008R4-R150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1008R4-R150-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1008R4-R150-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150NH
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
400 pcs
  • Viesti
FP1008R4-R150-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1008R4-R150-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 150NH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 76179 pcs Tietolomake
Tyyppi - Toleranssi -
Koko / Dimension 0.425" L x 0.315" W (10.80mm x 8.00mm) suojaus Unshielded
Sarja FP1008 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 150nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Unshielded Inductor Nonstandard DC Resistance (DCR) -