FP1309B1-R100-R
Tuote-esittely
Osa numero: FP1309B1-R100-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus IND FERRITE TYPE, 100NH,100A, 2P
lomakkeissa: FP1309B1-R100-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
330 pcs
  • Viesti
FP1309B1-R100-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1309B1-R100-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus IND FERRITE TYPE, 100NH,100A, 2P Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 81177 pcs Tietolomake FP1309B1-R100-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.504" L x 0.327" W (12.80mm x 8.30mm)
suojaus Unshielded Sarja FP1309
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali - Core Ferrite Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 100nH Korkeus - Istuva (Max) 0.346" (8.80mm)
Taajuus - Self Resonant - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 100nH Unshielded Inductor 60A 0.19 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.19 mOhm
Nykyinen arvostelu 60A Nykyinen - värikylläisyys 80A