FP1309B1-R150-R
Tuote-esittely
Osa numero: FP1309B1-R150-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus 1IND FERRITE TYPE, 150NH,80A, 2P
lomakkeissa: FP1309B1-R150-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
330 pcs
  • Viesti
FP1309B1-R150-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1309B1-R150-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus 1IND FERRITE TYPE, 150NH,80A, 2P Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 86272 pcs Tietolomake FP1309B1-R150-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.504" L x 0.327" W (12.80mm x 8.30mm)
suojaus Unshielded Sarja FP1309
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Materiaali - Core Ferrite Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 150nH Korkeus - Istuva (Max) 0.346" (8.80mm)
Taajuus - Self Resonant - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Unshielded Inductor 60A 0.19 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.19 mOhm
Nykyinen arvostelu 60A Nykyinen - värikylläisyys 64A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FP1308R3-R32-R
FP1308R3-R32-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FIXED IND 320NH 68A 0.18 MOHM
Varastossa: 95368 pcs
ladata: FP1308R3-R32-R.pdf
RFQ
FP14415_LISA2-O-CLIP
FP14415_LISA2-O-CLIP
valmistajat: LEDiL
Kuvaus: LENS CLEAR SNAP IN
Varastossa: 39139 pcs
ladata: FP14415_LISA2-O-CLIP.pdf
RFQ
FP14414_LISA2-O-PIN
FP14414_LISA2-O-PIN
valmistajat: LEDiL
Kuvaus: ASSEMBLYROUND0 POS10MM (D)7,13MM
ladata: FP14414_LISA2-O-PIN.pdf
FP1309B1-R120-R
FP1309B1-R120-R
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: IND FERRITE TYPE, 120NH,90A, 2PA
ladata: FP1309B1-R120-R.pdf
FP14766_LISA2-WWX-PIN
FP14766_LISA2-WWX-PIN
Kuvaus: ASSEMBLY ROUND 1 POS 9,9MM (D) 7