FP1505R1-R25-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1505R1-R25-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1505R1-R25-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 250NH 53A 0.47 MOHM
lomakkeissa: FP1505R1-R25-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
744 pcs
  • Viesti
FP1505R1-R25-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1505R1-R25-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 250NH 53A 0.47 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 107280 pcs Tietolomake FP1505R1-R25-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.579" L x 0.264" W (14.70mm x 6.70mm)
suojaus Unshielded Sarja FLAT-PAC, FP1505
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 250nH Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 250nH Unshielded Wirewound Inductor 53A 0.47 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.47 mOhm Nykyinen arvostelu 53A
Nykyinen - värikylläisyys 42A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
FP150R07N3E4B11BOSA1
FP150R07N3E4B11BOSA1
valmistajat: International Rectifier (Infineon Technologies)
Kuvaus: IGBT MODULE VCES 650V 150A