FP1507R1-R185-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FP1507R1-R185-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FP1507R1-R185-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 185NH 45A 0.52 MOHM
lomakkeissa: FP1507R1-R185-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Viesti
FP1507R1-R185-R: n tekniset tiedot
Osa numero FP1507R1-R185-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 185NH 45A 0.52 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 72014 pcs Tietolomake FP1507R1-R185-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 2-SMD Koko / Dimension 0.575" L x 0.335" W (14.60mm x 8.50mm)
suojaus Shielded Sarja FP1507R
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4590-2 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 1MHz induktanssi 185nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.264" (6.70mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 185nH Shielded Wirewound Inductor 45A 0.52 mOhm Nonstandard DC Resistance (DCR) 0.52 mOhm
Nykyinen arvostelu 45A Nykyinen - värikylläisyys 40A