HCM0503-220-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM0503-220-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCM0503-220-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 1.9A 270 MOHM SMD
lomakkeissa: HCM0503-220-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
HCM0503-220-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCM0503-220-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 22UH 1.9A 270 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 205525 pcs Tietolomake HCM0503-220-R.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Koko / Dimension 0.203" L x 0.201" W (5.15mm x 5.10mm) suojaus Shielded
Sarja HCM0503 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 283-4628-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 22µH Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Inductor 1.9A 270 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.9A
Nykyinen - värikylläisyys 1.9A