HCM0503-4R7-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM0503-4R7-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCM0503-4R7-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 4.7UH 4.5A 60 MOHM SMD
lomakkeissa: HCM0503-4R7-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
HCM0503-4R7-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCM0503-4R7-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 4.7UH 4.5A 60 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 198533 pcs Tietolomake HCM0503-4R7-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.203" L x 0.201" W (5.15mm x 5.10mm)
suojaus Shielded Sarja HCM0503
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 4.7µH Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 4.5A 60 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Nykyinen arvostelu 4.5A
Nykyinen - värikylläisyys 5.5A