HCM1103-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1103-100-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCM1103-100-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 5A 44 MOHM SMD
lomakkeissa: HCM1103-100-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
HCM1103-100-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCM1103-100-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 10UH 5A 44 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34977 pcs Tietolomake HCM1103-100-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.437" L x 0.394" W (11.10mm x 10.00mm)
suojaus Shielded Sarja HCM1103
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4140-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Shielded Wirewound Inductor 5A 44 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 44 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5A Nykyinen - värikylläisyys 7.5A