HCM1103-150-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1103-150-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCM1103-150-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15UH 4A 65 MOHM SMD
lomakkeissa: HCM1103-150-R.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
HCM1103-150-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCM1103-150-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 15UH 4A 65 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 32092 pcs Tietolomake HCM1103-150-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.437" L x 0.394" W (11.10mm x 10.00mm)
suojaus Shielded Sarja HCM1103
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4133-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 15µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Shielded Wirewound Inductor 4A 65 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 65 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 4A Nykyinen - värikylläisyys 6A