HCM1103-8R2-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
HCM1103-8R2-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: HCM1103-8R2-R
Valmistaja / merkki: Bussmann (Eaton)
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 8.2UH 5A 38.5 MOHM SMD
lomakkeissa: HCM1103-8R2-R.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
HCM1103-8R2-R: n tekniset tiedot
Osa numero HCM1103-8R2-R Valmistaja Bussmann (Eaton)
Kuvaus FIXED IND 8.2UH 5A 38.5 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41010 pcs Tietolomake HCM1103-8R2-R.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.437" L x 0.394" W (11.10mm x 10.00mm)
suojaus Shielded Sarja HCM1103
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 283-4138-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Powder Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 8.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm) Taajuus - Self Resonant -
Yksityiskohtainen kuvaus 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 5A 38.5 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 38.5 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 5A Nykyinen - värikylläisyys 8.5A